תקנון האתר שלנו:
כללי:
1. הפרטים הבאים יהיו רשומים בלשון זכר מטעמי נוחות ויתייחסו לזכר ולנקבה כאחד.
2. כל המבצע הזמנה\רכישה באתר מצהיר כי קרא תקנון זה והוא מסכים לכל תנאיו וכי לא תיהיה ללקוח או למי שבא מטעמו כל דרישה או טענה בכל הקשור לתקנון ומדיניות האתר.
3. כל המחירים באתר כוללים מע''מ כדין ומתומחרים בשקלים חדשים.
4. מנהלי ועובדי האתר משתדלים ככל האפשר לשקף תמונות מדויקות להמחשה ככל האפשר. במקרה שהלקוח קיבל מוצר ולטענתו לא כפי שבתמונות ניתן יהיה להחזיר\להחליף ע''פ מדיניות האתר.
5. הנהלת האתר יכולה לבצע שינוי במחירים ובתעריפים של המוצרים ללא התראה מוקדמת ללקוחותיה, המחיר התקף הוא המחיר שפורסם בעת השלמת הרכישה כי שרשום ללקוח בטופס ההזמנה שקיבל.
6. יתכן וחלק מההזמנות אינן קיימות במלאי האתר אלא במלאי הספק אך הדבר לא יפגע בזמן האספקה אל הלקוח והנהלת האתר מתחייבת לספק בזמן האספקה אליו התחייבה כמו בכל הזמנה.
7. כל ההזמנות מגיעות אל יעדם בזמן האספקה הרשום בתקנון ובד''כ לפניו אך לפעמים ישנם עיכובים בלתי צפויים של כוח עליון שאינם תלויים בנו ולא באחריותנו, אנו נשתדל לעשות את מלוא המאמצים על מנת לספק מהר ככל שניתן את ההזמנה אל הלקוח. במקרה של עיכוב באספקה הלקוח יוכל לבטל בכל שלב האספקה את ההזמנה ולקבל את כספו במלואו בחזרה ללא עלות דמי ביטול (הזמנות שהן לאחר החלפת מוצר לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי אלא זיכוי עתידי).אחריות המוצרים:
* כל המוצרים באתר מקוריים תחת אחריות 3 חודשים ביבוא מקביל.

הגנת פרטיות:
* בית העסק מאיירס מתחייב באופן חד משמעי שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'
* כל חיובי סליקת האשראי נמצאים תחת קו אשראי מאובטח
* אתר זה מאובטח בתקן PCI


לשאלות וברורים נוספים: 050-6687419

החזרות / החלפות:
קיבלתם את המוצר והמידה לא טובה ? לא מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא ? אנחנו כאן !
שירות החלפת מידה עד הבית ! שליח מגיע שוב אליכם נותן לכם את המוצר החדש שאליו החלפתם ואוסף ממכם את המוצר שאותו אתם מעוניינים להחזיר - בעלות 25 ש''ח בלבד.
*כרשום בחוק אנו מספקים החזר כספי  בניכוי 5% עמלת סליקה או דמי עלות משלוח 25 ש''ח הגבוה מבנהם עד 48 שעות מרגע קבלת המוצר, את המוצר ניתן להחזיר עם שירות המשלוחים שלנו או להגיע באופן עצמאי למחסן.
*לאחר ביצוע החלפת מוצר\מידה לא יהיה ניתן לקבל החזר כספי
*עד 14 ימים יינתן ללקוח אפשרות לזיכוי עתידי בחנות ללא תוקף או החלפת מוצר, מוצרים שנרכשו במבצע יינתן החלפה/זיכוי עד 5 ימים.
*ביטול\החלפה רק עם הקופסא המקורית
*עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החלפה וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.
* החזר כספי עבור הזמנה ששולמה בחנות ( תשלום פרונטלי) תקבל החזר כספי עד 48 שעות מרגע התשלום
* במהלך חודש נובמבר יתכנו שינויים ועיכובים באספקה ובביצוע פעולות 

לשאלות וברורים נוספים
טל' \ ווטסאפ שירות לקוחות: 050-6687419 בימים א' - ה' בין השעות 10:00 - 17:30

 
x

#{title}

#{text}

#{price}